.

FİRMA PROFİLİ

AZAK MAKİNA SANAYİ 2002 yılında kurulmuştur. Bu zamana kadar fırın makinaları konusunda uzman teknik kadrosu, sahip olduğu bilgi birikimi ve kendini her zaman bir çözüm ortağı olarak gören ticari felsefesiyle kısa sürede ekmekçilik ve unlu mamuller sektöründe pratik çözümler sunabilen sayılı firmalar arasında yerini almaya başlamıştır.

Fırın makinaları imalatı, satışı, satış sonrası servisi ve pazarlama hizmetiyle pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşlara başarıyla hizmet vermiştir.

En önemli düsturumuz; yaptığımız makinaların zamanında teslimatı olup, "Yaptığımız işler yapacağımız işlerin teminatıdır." sözünde olduğu gibi aynı prensiple çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Firma olarak bizim önceliğimiz sağlıklı ve kaliteli ekmek tüketebilmek için sağlıklı ve güvenli makinalar üretmektir. İmalatını gerçekleştirdiğimiz fırınlar ve tüm diğer ekipmanların 1. sınıf malzeme olması en önemli prensibimizden birisi olmuştur.

Çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren bu zihniyetle hareket ettik ve yine aynı düşünce eşliğinde tüm Türkiye' nin ihtiyacını AZAK MAKİNA SANAYİ TİCARET markası olarak karşılamaya geldik.


ARA

WHATSAPP